NÁVODY

Nechajte sa inšpirovať

ako prehrávať, plánovať hudbu na pozadí pri vašom podnikaní so službou Soundtrack.

Rýchly úvod do plánovania rozvrhu hudby

31 August 2017 — 1 minúta čitania | preložil UMIO

Soundtrack poskytuje spoločnosť Soundtrack Your Brand®. UMIO prináša hudbu, ktorá funguje v spolupráci so Soundtrack Your Brand.

Sprievodca

Nástroj pre plánovanie rozvrhu hudby od Soundtrack Your Brand robí plánovanie akú hudbu hrať vo vašom podnikaní oveľa jednoduchšie.

Jedna vec, o ktorú sa budete zaujímať, je plánovanie: Musíš? Dobrá otázka. Nie, nie. Ak nechcete, aby ste svoju hudbu naplánovali. Jednoduchý výber a hranie Soundtracku pokryje všetky vaše základné potreby.

Ak však chcete doladiť svoje predstavy čo zákazníkom hrať, pokračujte a preskúmajte funkciu plánovania.

„Niektoré podniky hrajú pred otvorením pozitívnu hudbu pre zamestnancov, aby ich dostali do správneho rámca mysle“

Ešte pred tým ako začnete planovať zvážte niektoré veci.

Po prvé, premýšľajte o tom, či sa vaša spoločnosť stará o rôzne zákaznícke segmenty v rôznych obdobiach dňa?

Ďalším aspektom, ktorý by ste mohli zvážiť, je to, ako sa vaše obchodné modely obchodovania menia v priebehu dňa. Možno chcete hrať určité typy hudby v určitých časoch dňa? Napríklad, niektoré podniky hrajú pozitívnu hudbu pre zamestnancov pred otvorením, aby ich dostali do správneho rámca mysle.

Funkcia plánovania vám umožní hudbu perfektne prispôsobiť. Vďaka práci so zoznamami skladieb s rôznym tempom alebo emóciami môžete hudbu prispôsobiť počas celého dňa tak, aby zodpovedala meniacim sa potrebám.

Povedzme, že máte reštauráciu. Možno budete chcieť začať s relaxačnou a upokojujúcou raňajkovou atmosférou, ale v čase, keď začína šťastná hodina, možno ju chcete pumpovať? Ak vlastníte obchod, chcete, aby sa ľudia v určitých časoch rýchlo pohybovali a odchádzali von, ale inokedy by ste radšej mohli hrať pomalšiu hudbu, aby ste mohli prechádzať v ich voľnom čase?

Niekoľko tipov

  • Uistite sa, že máte dosť hudby, aby sa zabránilo opakovaniu, ktoré bude niesť svojich zamestnancov a zákazníkov. Odporúčame asi 600 skladieb alebo 40 hodín hudby.

  • Vytvorte originálny zvuk pre vašu firmu zmiešaním viacerých zoznamov skladieb v rovnakom časovom intervale. Začnite tým, že nájdete viac všeobecný soundtrack a okoreniť to s niekoľkými edgier playlistov.

  • Keď zmiešate rôzne soundtracky a playlisty, je dobré vybrať tie, ktoré majú podobné tempo. Týmto spôsobom vytvoríte hladší a príjemnejší zážitok z počúvania.

  • Použite svoj rozvrh na plánovanie vopred. Nezabudnite upraviť svoj plán pre dočasné akcie a špeciálne dni. Napríklad môžete do svojho rozvrhu pridať niekoľko romantických zoznamov skladieb niekoľko dní pred Valentínom, budete tak mať istotu, že v správny deň bude hrať správna hudba, čo znamená, že sa môžete sústrediť na svoje hlavné podnikanie.

    Len čo deň skončí, nezabudnite ich nahradiť pôvodnými vo svojom rozvrhu, prípadne si predtým vytvorte kópiu, ktorú upravíte a po skončení, spustíte opäť pôvodný rozvrh.
Veľa šťastia!
Soundtrack poskytuje spoločnosť Soundtrack Your Brand®.
UMIO prináša hudbu, ktorá funguje v spolupráci so Soundtrack Your Brand.